Tefal Ixeo
Tefal Ixeo
Tefal Ixeo
Tefal Ixeo
Tefal Ixeo
Tefal Ixeo

QT1020

Tefal Ixeo

Atklājiet IXEO gludekļa un tvaicētāja risinājumu, kas ar tā izcilo universālo apģērba apstrādes risinājumu piedāvā revolucionāru pieredzi, lai apmierinātu visas Jūsu apģērba apstrādes vajadzības ar vienu ērtu ierīci.

Pērciet to tagad

Austi efektīva tvaicēšana un viegla gludināšana apvienojumā ar iebūvēto trīs pozīciju Smart Board dēli, kas nodrošina konfortablu verikālu un slīpu gludināšanu ar uzlabotu ergonomiku.

Tefal Ixeo

Augstas efektivitātes kroku izgludināšana tiek nodrošināt ar 1600W jaudas un Turbo Steam tehnoloģijas palīdzību, kas nodrošina lieljaudas 5 bāru sūkņa spiedienu. Pateicoties īsajam 45 sekunžu uzkaršanas laikam, kas nevainojami piemērots pēdējā brīža pielabošanai, un Smart Protect sistēmai, kas ir vieds izstrādājums, kas pielāgo temperatūru visiem apģērbiem bez iestatīšanas vajadzības: apģērba apstrāde vienā mirklī!

Tefal Ixeo

Vieglā gludekļa galviņa nodrošina vieglas lietošanas pieredzi, tās vieglā konstrukcija ir uz pusi vieglāka par tradicionālo tvaika gludekli. Perfekto IXEO universālo gludekļa un tvaicētāja komplektu papildinā modernas funkcijas – tas viss bez vajadzības pēc gludināmā dēļa.

Tefal Ixeo
Komforts un vienkāršība ar iebūvēto Smart Board dēli

Komforts un vienkāršība ar iebūvēto Smart Board dēli

Trīs vertikālas un slīpas pozīcijas ar uzlabotu ergonomiku vieglākam un efektīvākam darbam ar īpašo ērtumu, ko nodrošina iebūvētā konstrukcijas – tas nozīmē, ka gludināmais dēlis vairs nav vajadzīgs.

Uzticama un efektīva kroku izgludināšana

Uzticama un efektīva kroku izgludināšana

Tvaika gludekļa apsildītās pamatnes plātnes tehnoloģija pavienojumā ar Turbo Steam tehnoloģijas 5 bāru sūkņa spiedienu nodrošina augsti efektīvu kroku izgludināšanu ar rezultātu, kam Jūs varat uzticēties.

Uzlabota lietošanas vienkāršība ar jauno gludekļa galviņu

Uzlabota lietošanas vienkāršība ar jauno gludekļa galviņu

Pavisam jauna konstrukcija nodrošina komfortablu un vieglu gludināšanas pieredzi ar gludekļa galviņu, kas ir pat uz pusi vieglāka par tradicionālo tvaika gludekli un kam ir precīzās gludināšanas gals, kas palīdz apstrādāt visas sīkās detaļas

īpašības

Ūdens tvertne Izņemama

Brīdinājums par nogulsnēm

Padomi un instrukcijas

Lejupielādēt specifikācija-qt1020.pdf

PDF, 903.33 KB

Lejupielādēt Tefal-Ixeo-QT1020.pdf

PDF, 12.03 MB

ŠĪ vietne izmanto sīkdatnes.

Es piekrītu manu personas datu apstrādei atbilstoši privātuma politikā noteiktajiem principiem. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai norādītajiem mērķiem, tostarp profilēšanai, lūdzu, izmantojiet tikai pārlūkprogrammas sīkdatnes vai izejiet no tīmekļa vietnes. Izlasiet privātuma politiku.