Optigrill Elite
Optigrill Elite
Optigrill Elite
Optigrill Elite

GC750D30

Optigrill Elite

Grilējiet kā profesionālis un ieprieciniet savus mīļos, neatkarīgi no tā, kā pagatavota gaļa viņiem garšo vislabāk - pusjēla vai pilnībā izcepta.

Pērciet to tagad

Pateicoties patentētajai OptiGrill viedajai tehnoloģijai: tā automātiski iestata precīzus cepšanas parametrus, vadoties no ēdiena biezuma, lai gūtu nevainojamus grilēšanas rezultātus.

Optigrill Elite

Atklājiet visplūstošako iekštelpu grilēšanas pieredzi: intuitīvais grilēšanas palīgs vada Jūs soli pa solim, nodrošinot viegli pieejamu grilēšanu: Jūs zināt, kad ievietot un izņemt savu gaļu, vai tā būtu pusjēla, vidēji izcepta vai kārtīgi izcepta. OptiGrill Elite nodrošina arī izcilu apcepināšanu, pateicoties jaunajai apcepināšanas pastiprināšanas funkcijai, lai iegūtu gaļu, kas ir perfekti apcepināta gluži kā uz restorāna grila.

Optigrill Elite

Izbaudiet neierobežotas iespējas ik dienu, pateicoties 12 automātiskām programmām, kas ar šo elektriosko grilu ļauj cept ne tikai gaļu, ļaujot pagatavot gardu vistas gaļu, zivi, dārzeņus un daudz ko citu bez vajadzības uzraudzīt.

Optigrill Elite

Vienlaikus uzkodu un konditorejas piederums "Snacking & Baking" pārveido grilu, lai pagatavotu dažādas saldas un uzkodu receptes, piemēram, picas, pīrāgus un kūkas. Labāk par jebku citu piemērots trauku mašīnai, nodrošinot bezrūpīgu grilēšanas pieredzi, bez tam OptiGrill Elite ir pievienota recepču brošūta un lietotne bezgalīgām gatavošanas iespējām!

Optigrill Elite
Izbaudiet nevainojamus grilēšanas rezultātus

Izbaudiet nevainojamus grilēšanas rezultātus

Gūstiet panākumus katru reizi un ieprieciniet savus mīļos, neatkarīgi no tā, kā pagatavota gaļa viņiem garšo vislabāk - pusjēla vai pilnībā izcepta. Viedā ierīce mēra Jūsu gaļas biezumu un ņem vērā gabalu daudzumu, lai automātiski pielāgotu cepšanas ilgumu

Visplūstošākā grilēšanas pieredze

Visplūstošākā grilēšanas pieredze

Jaunā saskarne ar intuitīvo grilēšanas palīgu vada Jūs soli pa solim, nodrošinot viegli pieejamu grilēšanu: Jūs zināt, kad Jūsu gaļa ir gatava, vai tā būtu pusjēla, vidēji izcepta vai kārtīgi izcepta.

Izbaudiet neierobežotā iespējas katru dienu

Izbaudiet neierobežotā iespējas katru dienu

12 automātiskas programmas gaļai, vistas gaļai, zivij, dārzeņiem un daudz kam citam bez vajadzības uzraudzīt, garantējot nevainojamus grilēšanas rezultātus. Jūsu grilēšaanas vakariem kopā ar Jūsu ģimeni – cepiet garšīgus burgerus, negaidot vasaru!

īpašības

Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis

Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Regulējams termostats

Noņemamas pannas

Barbekjū pozīcija

Izņemama šķidruma paplāte

Iespējams gatavot bez taukvielām

Uzglabāšana vertikāli

Indikators

Automātiskā gatavošanas sistēma

Elektriskā pretestība

Korpuss Termoplastiskā plastmasa

Padomi un instrukcijas

Lejupielādēt specifikācija-gc750d30.pdf

PDF, 672.2 KB

Lejupielādēt Tefal-OptiGrill-Elite-GC750D30.pdf

PDF, 4.58 MB

ŠĪ vietne izmanto sīkdatnes.

Es piekrītu manu personas datu apstrādei atbilstoši privātuma politikā noteiktajiem principiem. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai norādītajiem mērķiem, tostarp profilēšanai, lūdzu, izmantojiet tikai pārlūkprogrammas sīkdatnes vai izejiet no tīmekļa vietnes. Izlasiet privātuma politiku.