Optigrill XL
Optigrill XL
Optigrill XL

GC722D

Optigrill XL

Lepazīstieties ar OptiGrill+ XL, mūsu pēdējo jaunievedumu ar manuālo režīmu, kam ir 4 temperatūras līmeņi, 3 jaunas gatavošanas programmas ar neierobežotu gatavošanas variantu skaitu un 800 cm2 liela gatavošanas virsma, lai pabarotu 6 līdz 8 personas.

Pērciet to tagad

Būdams aprīkots ar "Automatic Sensor Cooking" tehnoloģiju, OptiGrill+ nekavējoties nosaka gabalu skaita uz virsmas un nolasa to biezumu, lai automātiski pielāgotu temperatūru un gatavošanas laiku nevainojama rezultāta iegūšanai.

Optigrill XL

Indikatora lampiņa un skaņas signāls nodrošina tiešu uzraudzību augstas precizitātes gatavošanai, lai sagatavotu gaļu tieši tādu, kādu vēlaties: pusjēlu, vidēji izceptu vai kārtīgi izceptu.

Optigrill XL

9 gatavošanas programmas nevainojamu maltīšu gatavošanai burgers, putnu gaļa, sendvičs, desiņa, sarkanā gaļa, zivs, jūras produkti, cūkgaļa un bekons, kā arī saldētas pārtikas režīms un manuālais režīms ar četriem temperatūras iestatījumiem.

Optigrill XL

Papildu aprīkojums ietver nelīpošas presētas alumīnija pannas un lielu šķidruma tvertni ar 7° slīpumu tauku un šķidruma uztveršanai.

Optigrill XL
9 automātiskās programmas un izcepšanas pakāpes indikators, lai iegūtu nevainojamus grilēšanas rezultātus, sākot ar pusjēlu līdz kārtīgi izceptam

9 automātiskās programmas un izcepšanas pakāpes indikators, lai iegūtu nevainojamus grilēšanas rezultātus, sākot ar pusjēlu līdz kārtīgi izceptam

Manuālais režīms ar 4 regulējamiem temperatūras režīmiem visdažādākās pārtikas pagatavošanai.

9 gatavošanas programmas

9 gatavošanas programmas

Dažādiem pārtikas veidiem: Sarkanā gaļa, burgers, sendvičs, desiņa, zivs, jūras produkti, bekons, cūkgaļa.

Izcepšanās pakāpes indikators

Izcepšanās pakāpes indikators

Uzraugiet cepšanas gaitu, lai iegūtu nevainojamus grilēšanas rezulātus no pusjēla līdz kārtīgi izceptam ēdienam: norāda cepšanas gaitu un dod skaņas signālu, lai paziņotu Jums, kad maltīte ir pagatavota tā, kā vēlaties!

īpašības

Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis

Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Iekļautas receptes

Regulējams termostats

Vada uzglabāšana

Noņemamas pannas

Barbekjū pozīcija

Izņemama šķidruma paplāte

Iespējams gatavot bez taukvielām

Uzglabāšana vertikāli

Indikators

Automātiskā gatavošanas sistēma

Pannas ar pretpiedeguma pārklājumu

Elektriskā pretestība

Korpuss Nerūsējošais tērauds

Rokturis Termoplastiskā plastmasa

Padomi un instrukcijas

Lejupielādēt specifikācija-gc722d34.pdf

PDF, 659.93 KB

Lejupielādēt Tefal-OptiGrill-XL-GC722D.pdf

PDF, 106.06 MB

ŠĪ vietne izmanto sīkdatnes.

Es piekrītu manu personas datu apstrādei atbilstoši privātuma politikā noteiktajiem principiem. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai norādītajiem mērķiem, tostarp profilēšanai, lūdzu, izmantojiet tikai pārlūkprogrammas sīkdatnes vai izejiet no tīmekļa vietnes. Izlasiet privātuma politiku.