Tefal Air Force Flex 360
Tefal Air Force Flex 360
Tefal Air Force Flex 360
Tefal Air Force Flex 360

TY9471

Tefal Air Force Flex 360

Iepazīstieties ar Air Force Flex bezvada putekļusūcēju, kas ir aprīkots ar atjautīgu elastīgu cauruli, kas spēj nenosprostojoties iesniegties zem zemām mēbelēm iesniegties pat 5 reizes tālāk.

Pērciet to tagad

Kontrolējiet putekļus visur un iztīriet māju visīsākajā laikā, pateicoties lielajai 100 gaisa vatu sūkšanas jaudai un litija jonu akumulatoram, kas nodrošina veselas 35 autonoma darba minūtes.

Tefal Air Force Flex 360

Ātrs taisnā līnijā un veikls stūros – šis bezvada putekļusūcējs tika izstrādāts, lai atstātu iespaidu, to raksturo nesalīdzināma veiktspēja un bezkompromisa attieksme. Unikālā galviņa — ar LED gaismām, kas neļauj putekļiem patverties nekur — kā arī iebūvētas sukas, lai iztīrītu katru Jūsu mājas kvadrātcentimetru no grīdas līdz griestiem: parketu, flīzes, paklājus, vietas zem zemām mēbelēm, un lai nekļūdīgi apietu trauslas mēbeles.

Tefal Air Force Flex 360

Šis modelis ir aprīkots ar dzīvnieku aprūpes komplektu, tas ir nevainojami piemērots dzīvnieku īpašniekiem; komplektā ir "Mini Electro Brush" suka un citi piederumi. Esi gatavs piedzīvojumam!

Tefal Air Force Flex 360
Vislabākās piekļuve putekļu tīrīšanai

Vislabākās piekļuve putekļu tīrīšanai

Elastību papildina tīra sūkšanas jauda, aptverot katru Jūsu mājas kvadrātcentimetru un nodrošinot vislabāko piekļuvi, lai iztīrītu putekļus no katra stūra un spraugas. Nav svarīgi, cik zemu vai cik grūti sasniegt, putekļusūcējs ar nepārspētu veiktspēju piekļūst 5 reizes tālāk, nenodot putekļiem nekādas iespējas

Liela sūkšanas jauda izcilu rezultātu sasniegšanai

Liela sūkšanas jauda izcilu rezultātu sasniegšanai

2 reizes jaudīgāks, jaunai elektroniskais bvezsuku motors dod Jums rokā izcilu veiktspēju ar 100 gaisa vatu lielu sūkšanas jaudu un iespaidīgu putekļu savākšanas spēju no visām virsmām.

Iespaidīga autonomija

Iespaidīga autonomija

Izbaudiet 35 mintūtes ilgo darbības laiku*: 21,9V litija jonu baterijai ir 3 stundu darbības laika ietilpība, kas ļauj Jums veikt tīrīšanu bez ierobežojumiem, kad un kur vēlaties.
* turot rokās, jaudīgā standarta režīmā.

īpašības

Tehnoloģija Ciklonu tehnoloģija

Motorizācija Bezkontaktu motors

Jaudas ātruma pozīcija 2

Baterijas tips Litija jonu

Spriegums 21.9V

Darbības laika indikators 1

Uzlādes tips Sienai piestiprināma pamatne

Sūkšanas uzgaļa forma Taisnstūrveida

Birstes stieņa tīrīšanas sistēma

Lokanais XL spraugu uzgalis

Dīvānu birste

Spraugu uzgalis

Novietošanas pozīcija

Padomi un instrukcijas

Lejupielādēt specifikācija-ty9471.pdf

PDF, 740.27 KB

Lejupielādēt Tefal-Air-Force-Flex-360-TY9471.pdf

PDF, 21.5 MB

ŠĪ vietne izmanto sīkdatnes.

Es piekrītu manu personas datu apstrādei atbilstoši privātuma politikā noteiktajiem principiem. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai norādītajiem mērķiem, tostarp profilēšanai, lūdzu, izmantojiet tikai pārlūkprogrammas sīkdatnes vai izejiet no tīmekļa vietnes. Izlasiet privātuma politiku.